Ogólnopolska Konferencja pt. "Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością - społeczna odpowiedzialność biznesu"

/ 2014-09-25 07:58:43

W dniu 2 października 2014 r. w Urzędzie Miasta Legnicy (Sala Posiedzeń Rady Miejskiej) odbywać się będzie Ogólnopolska Konferencja pt.„Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością – społeczna odpowiedzialność biznesu”.

Konferencja objęta jest honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Legnicy, Przewodniczącego Rady Fundatorów Polskiej Fundacji Osób Słabosłyszących Grzegorza Kozłowskiego i Polskiej Fundacji Osób Słabosłyszących a także Polskiego Forum Osób Niepełnosprawnych.

Poniżej agenda ze szczegółowym ramowym programem konferencji oraz link do strony Polskiego Forum Osób Niepełnosprawnych:

Program UML.2

Zgłoszenia na konferencję można dokonywać drogą mailową na adres: kontakt@fundacjaimago.pl lub telefonicznie pod nr. tel. 513 362 807.