Szkolenie z dostępnych usług turystycznych na Dolnym Śląsku – „Otwórz drzwi”!

✅ Pracujesz w sektorze turystycznym na Dolnym Śląsku?

✅ Chcesz zwiększyć swoją wiedzę na temat oferowania dostępnych usług turystycznych dla osób o szczególnych potrzebach?

To szkolenie jest dla Ciebie!

Uśmiechnięta dziewczyna w wózku dla osoby z niepełnosprawnością dostosowanym do wypraw górskich na tle Śnieżki.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do pracowników sektora turystycznego – przedstawicieli firm, instytucji i organizacji turystycznych, w tym: hoteli, schronisk, przystani wodnych, marin, pól namiotowych, wypożyczalni sprzętu, organizatorów wycieczek, przewodników turystycznych i innych podmiotów prowadzących działalność turystyczną na terenie Dolnego Śląska.

Co zyskasz?

Szkolenie ma charakter teoretyczno-praktyczny. Podczas szkolenia:

✅ zdobędziesz wiedzę na temat wymogów i przepisów w zakresie dostępnych usług turystycznych;

✅ dowiesz się, jakie są potrzeby osób z różnego rodzaju niepełnosprawnością;

✅ nauczysz się, jak komunikować się z klientami o szczególnych potrzebach;

✅ poznasz alternatywne rozwiązania w dostępności;

✅ zapoznasz się ze sprzętem wspomagającym dostępną turystykę.

ℹ Termin

28-30.10.2024 r.

⏰ czas trwania:

Miejsce:

SEKTOR 3

ul. Legnicka 65,

sala 03, Wrocław

ℹ Więcej informacji na temat szkolenia znajdziesz tutaj.

Kontakt w sprawie szkolenia:

Dołącz do nas i zgłoś swój udział już dziś!

To grafika na zielonym tle, z logotypem Fundacji Imago u góry, z białym tekstem.  Tekst: Szkolenie Dostępność usług turystycznych. Co nas wyróżnia? Dostępność to nasza specjalność. Zajmujemy się nią już 7 lat. Jesteśmy praktykami. Mówimy mało, działamy dużo. Nasi trenerzy to: eksperci praktycznej dostępności, dzięki nim poznasz perspektywę osób z niepełnosprawnościami;  organizatorzy turystyki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami o szczególnych potrzebach. Projekt Otwórz Drzwi - Turystyka Dostępna dla Osób o Szczególnych Potrzebach - dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.
To grafika na zielonym tle, z logotypem Fundacji Imago u góry z białym tekstem.  Tekst: „Szkolenie Dostępność usług turystycznych. Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu? Zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami jest nie tylko kwestią przestrzegania przepisów prawnych, ale również świadectwem zaangażowania firmy w budowanie otwartego inkluzywnego społeczeństwa Dostosowując usługi do potrzeb osób o szczególnych potrzebach: Poszerzysz rynek otworzysz drzwi przed nową grupą klientów. Wyróżnisz się na tle konkurencji. Będziesz działać zgodnie z prawem: Przestrzeganie Ustawy o zapewnieniu dostępności jest prawnym obowiązkiem. Poprawisz wizerunek firmy wzmacniając jej reputację jako marki odpowiedzialnej społecznie. Zwiększysz satysfakcję klientów. Projekt Otwórz Drzwi - Turystyka Dostępna dla Osób o Szczególnych Potrzebach - dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

ℹ Projekt „Otwórz Drzwi – Turystyka Dostępna dla Osób o Szczególnych Potrzebach” – dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.