previous arrow
next arrow
Slider

KONFERENCJA „OPIEKA WYTCHNIENIOWA W PERSPEKTYWIE ROZWIĄZAŃ MIĘDZYNARODOWYCH” – 5 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji OPIEKA WYTCHNIENIOWA W PERSPEKTYWIE ROZWIĄZAŃ MIĘDZYNARODOWYCH 5 listopada 2019.

Konferencja organizowana jest pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Krótkiej Przerwy (ISBA). Partnerem wydarzenia jest Dolnośląskie Centrum Filmowe.

Celem konferencji jest umożliwienie uczestnikom zdobycia i wymiany wiedzy w zakresie tworzenia i wdrażania usług opieki wytchnieniowej w oparciu o doświadczenia zagraniczne, a także stworzenie przestrzeni refleksji nad obecnym kierunkiem zmian w systemie wsparcia opiekunów.

Oferujemy Państwu udział w 6 warsztatach, sesjach plenarnych oraz panelu dyskusyjnym, uwzględniających perspektywę administracji publicznej, trzeciego sektora, z naciskiem na praktyczną stronę świadczenia usług na bazie zasobów lokalnych.

Czas i miejsce: 05 listopada, Dolnośląskie Centrum Filmowe, ul. Piłsudskiego 64A, Wrocław.

Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 24 października  oraz wskazanie m.in.:

  • warsztatów, w których chcą państwo wziąć udział (ze względu na wielkość sal będzie decydować kolejność zgłoszeń). Warsztaty są organizowane równolegle.
  • osoby z danej organizacji, która weźmie udział w konferencji oraz 2. osoby rezerwowo.

Link do formularza zgłoszeniowego

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

PROGRAM KONFERENCJI – UWAGA ZMIANA SAL!

Dodatkowych informacji udziela Magda Mielczarek, tel. 797 110 933.