Konferencja pt. " Powrót rodziców dzieci z niepełnosprawnościami na rynek pracy. Szanse i bariery." 29 maja 2015r. Kraków

/ 2015-05-14 09:19:00

Fundacja Imago oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają na konferencję „Powrót rodziców dzieci z niepełnosprawnościami na rynek pracy. Szanse i bariery”, której celem jest podsumowanie projektu „Równe szanse rodziców dzieci niepełnosprawnych w powrocie na rynek pracy”.

Konferencja odbędzie się 29 maja br. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Rynek Główny 25, w godz. 11.30 – 15.00.

Swój udział zapowiedzieli eksperci z obszaru prawa pracy, przedstawiciele pracodawców i instytucji administracji publicznej. Gościć będziemy również przedstawicieli środowiska rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz organizacji pozarządowych.

Podczas Konferencji podejmować będziemy takie tematy jak między innymi:

Zaprezentowany zostanie także nagrodzony projekt „Matka niepełnosprawnego dziecka chce pracować”

Aprobatę dla całości działań, realizowanych w ramach przedmiotowego projektu, wyraził również Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, obejmując go patronatem honorowym

Konferencja odbywa się pod patronatem: Telewizji Kraków, portalu Niepełnosprawni.pl oraz Mamopracuj.pl.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konferencji  (program, formularz zgłoszeniowy) znajdziecie Państwo:

pod linkiem:  http://www.pomocdlarodzicow.pl/721-zapraszamy-na-konferencje-podsumowujaca

oraz dzwoniąc na nr. tel. 663 000 033

Załączniki: