Nowy projekt dotyczący asystentury i szkoleń w zakresie usług społecznych

Piotr Kuźniak, prezes Fundacji Imago, właśnie podpisał umowę na dofinansowanie projektu “Centrum Włączenia Społecznego 4.0”.

Na zdjęciu widać trzy osoby, które uśmiechając się, pozują do fotografii. To Piotr Kuźniak, prezes Fundacji Imago, Bartosz Kotecki, dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Marcin Krzyżanowski, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego. Piotr Kuźniak w rękach trzyma certyfikat potwierdzający przyznanie dofinansowania na realizację projektu. W tle fragment “ścianki” Funduszy Europejskich. Fotografię wykonano wewnątrz budynku.
Marcin Krzyżanowski, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Bartosz Kotecki, dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Piotr Kuźniak, prezes Fundacji Imago, w czasie uroczystości podpisania umów na dofinansowanie projektu.

Podpisanie umowy w praktyce oznacza, że na terenie powiatów:

• ząbkowickiego,
  • kłodzkiego,
  • dzierżoniowskiego,
  • świdnickiego,
  • wałbrzyskiego
  • m. Wałbrzych

ze wsparcia asystenckiego skorzysta 95 osób, a 200 pracowników publicznych i pozarządowych instytucji integracji społecznej zostanie przeszkolonych.

W uroczystości podpisania umowy wzięli udział m.in. Bartosz Kotecki, dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Instytucji Pośredniczącej Funduszami Europejskimi dla Dolnego Śląska 2021-2027, oraz Marcin Krzyżanowski – Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.