Przedstawicielki Imago zaproszone do współpracy w grupach roboczych przy Dolnośląskim Komitecie Rozwoju Ekonomii Społecznej!

🔔 Z ogromną przyjemnością informujemy, że dwie przedstawicielki Fundacji Imago – Barbara Górka i dr Anna Janus – zostały zaproszone do współpracy w dwóch grupach roboczych działających przy Dolnośląskim Komitecie Rozwoju Ekonomii Społecznej.

🔶 Basia weźmie udział w pracach grupy roboczej ds. współpracy z biznesem

🔶 Ania – w pracach grupy ds. rozwoju usług społecznych i deinstytucjonalizacji.

GRATULUJEMY! 👏

ℹ️ Przedstawicielki #Imago będą współtworzyć pozytywne rozwiązania w wyżej wymienionych obszarach w ramach współpracy organizacji pozarządowych i Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Grafika na zielonym tle ze zdjęciem Basi Górki, z logotypem Fundacji Imago i z żółtym napisem "Barbara Górka".
Grafika na zielonym tle z czarno-białym zdjęciem Ani Janus, z logotypem Fundacji Imago i z żółtym napisem "dr Anna Janus".

Postaramy się jak najlepiej reprezentować interesy osób z niepełnosprawnościami i – szerzej – ze szczególnymi potrzebami!

zdjęcie wykonane w czasie spotkania.