REKRUTACJA NA STANOWISKO SPECJALISTY/TKI DS. ORGANIZACJI WSPARCIA

Fundacja Imago poszukuje osoby na stanowisko Specjalista/tka ds. organizacji wsparcia w ramach projektów dotyczących aktywizacji społeczno-zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem i wykluczonych.

Miejsce pracy: ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Zakres obowiązków obejmuje:

• promocję działań i rekrutację uczestników,
  • bezpośrednie spotkania z uczestnikami,
  • wsparcie uczestników w wejściu/ powrocie na rynek pracy/ wdrożeniu ścieżki rozwoju w projekcie
  • kontakt z pracodawcami, firmami szkoleniowymi – budowa sieci kontaktów i integracja ofert szkoleniowych/ stażowych oraz zatrudnieniowych na rzecz uczestników
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów dot. realizowanego wsparcia
  • monitoring wsparcia, w tym prowadzenie baz wsparcia,
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji.

Poszukujemy Kandydatów/tek, spełniających wymagania:

• Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Doświadczenie w pracy z osobami w trudnej sytuacji społeczno-zawodowej (m.in. osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, osoby z niepełnosprawnościami, długotrwale bezrobotne, z niskimi kwalifikacjami)
  • Umiejętność nawiązania i utrzymania kontaktu z klientem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, komunikatywność, terminowość wykonywania zadań
  • Umiejętność samodzielnego planowania i sprawnego organizowania własnej pracy
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód oraz doświadczenie w realizacji projektów EFS

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE
  • Wsparcie zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: magda.stempska@fundacjaimago.pl do dnia 08.04.2021.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/tkami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Imago moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Fundację Imago, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest Fundacja Imago, ul. Hallera 123, 53-201 Wrocław.