Ruszyła rekrutacja do udziału w bezpłatnych zajęciach korekcyjnych dla dzieci wojennych uchodźców z Ukrainy / Почався набір на безкоштовні, корекційні заняття для дітей біженців з України, які опинилися в місті Wrocław

Fundacja Imago проводить набір на безкоштовні, корекційні заняття для дітей біженців з України, які опинилися в місті Wrocław.

Fundacja Imago prowadzi rekrutację do udziału w bezpłatnych zajęciach korekcyjnych dla dzieci wojennych uchodźców z Ukrainy, którzy zatrzymali się we Wrocławiu.

Grafika zachęcająca do do udziału w projekcie. Na grafice informacje: wiek dzieci (0-7 lat), dzieci z problemami rozwojowymi/niepełnosprawnością, bezpłatne wsparcie specjalisty raz na tydzień, okres wsparcia - czerwiec 2024 - czerwiec 2025. Osoba do kontaktu: mariia.pavlova@fundacjaimago.pl , 519 110 158. Na grafice są także logotypy: Fundacji Imago oraz Perkins skul for ze blajnd.

Якщо Ви родина, яка має дитину/дітей з проблемами розвитку у віці від 0-7 років і ви хочете отримати корекційні заняття для дитини на рік, то заповніть анкету участі: https://bit.ly/4bmcOcA .

✅ Вік діток 0-7 років
✅ Діти з проблемами розвитку / з інвалідністю
✅ Один з наших спеціалістів буде відвідувати родину 1 раз на тиждень та працювати з дитиною та всіма членами родини
✅ Період безкоштовної підтримки спеціаліста – червень 2024 – червень 2025 (1 рік підтримки)

✉ 📞 Додаткова інформація:

mariia.pavlova@fundacjaimago.pl ; +48 519 110 158.
Запрошуємо! 🙂

Jeśli Państwa dziecko jest w wieku 0-7 lat i boryka się z problemami rozwojowymi/niepełnosprawnością, jeśli chcieliby Państwo, żeby dziecko przez rok uczestniczyło w bezpłatnych zajęciach korekcyjnych, zapraszamy do wypełnienia ankiety: https://bit.ly/4bmcOcA .

✅ wiek dziecka: 0-7 lat
✅ dzieci z problemami rozwojowymi/z niepełnosprawnością
✅ nasz specjalista będzie Państwa odwiedzał raz w tygodniu, by pracować z dzieckiem i z całą rodziną
✅ okres, w którym można będzie korzystać z bezpłatnego wsparcia: czerwiec 2024 – czerwiec 2025

✉ 📞 Dodatkowe informacje:

mariia.pavlova@fundacjaimago.pl ; +48 519 110 158.
Zapraszamy! 🙂