Spotkanie partycypacyjne z osobami niepełnosprawnymi na temat realizacji usług asystenckich na terenie Wrocławia

/ 2015-09-19 11:48:46

Serdecznie zapraszamy wszystkich niepełnosprawnych mieszkańców Wrocławia, którzy chcieli by podzielić się z nami swoimi opiniami nt. usług asystenckich. Szczególnie zapraszamy tych, którzy korzystali z pomocy asystenta za pośrednictwem Fundacji Imago, w ramach realizowanych przez nas projektów.

Będziemy wdzięcznie za udział w spotkaniu i pomoc nam w udoskonalaniu usług asystenckich dla mieszkańców Wrocławia i okolic.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29 września br w biurze fundacji na ul. Hallera 123.

Rozpoczęcie spotkania o godz. 16.00.

W celu uczestnictwa prosimy o kontakt z Panem Mariuszem Tułaczem pod nr. tel. 513 362 807