We wtorek, 16 lipca, zespół Café EPD zaprasza na kawę we Wrocławiu, wstęp wolny :)

Plakat drugiego spotkania organizowanego w ramach Cafe EPD. Plakat w kolorach fioletu, ze zdjęciami prelegentów - Aleksandry Sendeckiej i Łukasza Siemieża, krótkimi informacjami na ich temat, wyjaśnieniem kim jest ekspert / ekspertka praktycznej dostępności, hasztagiem Moja Dostępność. Na plakacie jest również informacja, że spotkanie będzie dotyczyć dostępności dworców i dostępności architektonicznej. Poniżej są informacje o czasie i miejscu spotkania: 16 lipca 2024, godz. 16.00  - 19.00, Przed-Pokój H13, ul. Świdnicka 43-45 Wrocław. Wstęp wolny. Na dole oprócz kodów QR są logotypy "Nie ma barier Dolny Śląsk", Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, PEFRON-u, Fundacji Imago oraz informacja o finansowaniu zadania publicznego ze środków PFRON otrzymanych od Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Już w najbliższy wtorek, czyli 16 lipca, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kawę z ekspertami praktycznej dostępności.

Spotykamy się w Przed-pokoju H13 przy ulicy Świdnickiej 43-45 we Wrocławiu, tuż obok przystanku Arkady Capitol. Startujemy o godzinie 16.00, spotkanie potrwa około 3 godzin, wstęp wolny 🙂

Ekspert / ekspertka praktycznej dostępności (EPD)

osoba z niepełnosprawnością / ze szczególnymi potrzebami,

która dba o DOSTĘPNOŚĆ.

Głównym motywem naszych spotkań jest propagowanie dostępności w różnych obszarach architektury, komunikacji i informacji, a co spotkanie prezentacje poszczególnych tematów prowadzą inni eksperci. We wtorek o dostępnej architekturze i dostosowanej do szczególnych potrzeb kolei opowiedzą nam Ola i Łukasz. Po zakończeniu prezentacji będą czekać na Wasze pytania i chętnie zasiądą do wspólnej dyskusji. Spotkanie moderować będzie Monika Łojba – specjalistka ds. dostępności w Fundacji Imago i koordynatorka grupy ekspertów praktycznej dostępności.

Zapraszamy! 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli uprzedzicie o swojej obecności: prosimy o wysłanie informacji o Waszej obecności na adres: epdimago@gmail.com, dziękujemy!

Spotkanie organizujemy w ramach projektu „Forum Ekspertów i Ekspertek Praktycznej Dostępności – kampania informacyjna na rzecz integracji osób z niepełnosprawnościami i przeciwdziałania ich dyskryminacji”. Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych od Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Baner drugiego spotkania organizowanego w ramach Cafe EPD. Grafika w kolorach fioletu, ze zdjęciami prelegentów - Aleksandry Sendeckiej i Łukasza Siemieża i hasztagiem Moja Dostępność. Poniżej są informacje o czasie i miejscu spotkania: 16 lipca 2024, godz. 16.00 - 19.00, Przed-Pokój H13, ul. Świdnicka 43-45 Wrocław. Wstęp wolny. Na dole są logotypy "Nie ma barier Dolny Śląsk", Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, PEFRON-u, Fundacji Imago oraz informacja o finansowaniu zadania publicznego ze środków PFRON otrzymanych od Samorządu Województwa Dolnośląskiego.