Wyjazdy outdoorowe, zajęcia wspinaczkowe i programy Wilderness Therapy dla osób z niepełnosprawnością

Jesteś osobą z niepełnosprawnością, marzysz o wyprawie w góry, wycieczce do lasu, chciałbyś spróbować swoich sił podczas spływu kajakowego, a może chciałbyś nauczyć się wspinać?

Tych i innych aktywności możesz doświadczyć w ramach realizowanego przez Fundację Imago – centrum aktywności outdoorowych BAZA.

Słowo BAZA oznacza „zespół czynników istotnych dla istnienia i rozwoju czegoś”. Jednocześnie, baza (ang. „basecamp”) to bezpieczny obóz w wysokich górach, miejsce, z którego członkowie wyprawy wyruszają by zdobyć szczyt i do którego powracają by nabrać sił przed kolejnym atakiem szczytowym. Centrum Integracji i Aktywizacji BAZA, to przestrzeń rozwoju każdego uczestnika, bezpieczne miejsce, z którego każdy wyruszy na swój własny Everest. I tak, jak w przypadku wspinaczki wysokogórskiej, nie będzie robić tego samotnie, ale w zespole – doświadczając terapeutycznego działania natury i siły grupy oraz trenując umiejętności społeczne i budując trwałe relacje.

NIE CZEKAJ, SPOTKAJMY SIĘ W BAZIE!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA