Zapraszamy do udziału w SUPer AKCJI!

To plakat wydarzenia w kolorach niebieskim i żółtym, z motywem łódki. Widzimy na nim tytuł wydarzenia - SUPer akcja oraz logotypy: Fundacji Imago, BAZY - Centrum Aktywności Outdoorowych,  Dolnośląskiego Funduszu Odrzańskiego z herbem Dolnego Śląska i Portu Stanica.

Słuchajcie, jest SUPer AKCJA!

Już 20 lipca zapraszamy do Portu Stanica Wrocław gdzie zupełnie za darmo będziecie mogli przetestować deski SUP oraz wziąć udział w szkoleniu z pływania na desce Stand Up Paddle!

To wszystko dzięki dofinansowaniu, jakie Fundacja Imago otrzymała ze środków budżetu Samorządu Województwa w ramach Dolnośląskiego Funduszu Odrzańskiego.

Kupiliśmy 8 desek SUP!

W sobotę, 20 lipca 2024 zapraszamy na uroczyste oddanie ich do użytkowania. Wpadajcie do Przystań żeglarska Port Stanica, ul. Kożuchowska 13 między 10:30-14:30.

Zapraszamy również Osoby z niepełnosprawnością!

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/SvsZtvYqyVpUhTWU9

Zarejestrowane osoby będą miały możliwość aktywnego udziału w nauce pływania na SUP oraz zostaną objęte ubezpieczeniem NNW. Liczba miejsc ograniczona.

SUPer AKCJA – PROGRAM

10:30 – przywitanie

10:45 – 11:30 nauka pływania na SUP 1 wejście ( max 6 osób)

12:00 – 12:45 nauka pływania na SUP 2 wejście ( max 6 osób)

13:15 – 14:00 dla chętnych pływanie na desce SUP z asystentem / indywidualne testowanie desek

14:00 – zakończenie

Zapraszamy razem z dziewczynami z naszej BAZY – Centrum Aktywności Outdoorowych. Na zdjęciu dwie Magdy – Stempska i Kowalska testują sprzęt do pływania, który właśnie dotarł do biura Fundacji 🙂 Partnerem sobotniego wydarzenia jest Wrocławskie Stowarzyszenie Żeglarskie Port Stanica.