Zapraszamy na nową podstronę Fundacji Imago poświęconą obszarowi dostępności: warsztatom, szkoleniom i audytom.

Serdecznie zapraszamy na zupełnie nową podstroną Fundacji Imago, związaną z kluczowym obszarem naszej działalności: z dostępnością. Prezentujemy na niej ofertę audytów, szkoleń oraz warsztatów. W tym miejscu lepiej poznacie również nasz zespół, dowiecie się o działaniach i zaznajomicie z innowacją, jaką jest Forum Ekspertów Praktycznej Dostępności. Sprawdźcie sami i skorzystajcie z usług naszego eksperckiego teamu! Bezpośredni link do strony – poniżej.

To zrzut ekranu ze strony internetowej dostepnoscszkolenia.pl. Na fioletowym tle napis “Bądź dostępna_y! Profesjonalne usługi w obrębie dostępności. Poznaj naszą ofertę. Obok – kolorowa kostka Rubika. Po lewej stronie – ikonka osoby na wózku dla os. z niepełnosprawnością.

Na stronę warto zajrzeć w szczególności, jeśli:

• potrzebujesz przeszkolić swoich pracowników z zakresu wiedzy i praktyki dostępności;
  • chcesz się dowiedzieć, jak projektować i świadczyć dostępne usługi i obsługiwać klientów z niepełnosprawnościami oraz ze szczególnymi potrzebami;
  • chcesz na własnej skórze poczuć, jak postrzegają świat i funkcjonują osoby o szczególnych potrzebach;
  • potrzebujesz zaznajomić się z alternatywnymi możliwościami świadczenia dostępnego wsparcia i używać dostępnych narzędzi;
  • pragniesz, aby twoje multimedia oraz media społecznościowe docierały do osób z różnymi niepełnosprawnościami i potrzebami;
  • chcesz przygotować dzieci, uczniów, studentów lub swoją kadrę do współpracy z osobami z niepełnosprawnością i zrozumienia ich potrzeb.

Poznaj nasz zespół ekspertów praktycznej dostępności którzy poprzez wiedzę i wykorzystanie własnych doświadczeń wraz ze specjalistami Fundacji Imago współprowadzą wszelkie działania, urozmaicając je o symulacje i zadania praktyczne tak, abyś jak najlepiej zrozumiał jakie bariery należy pokonać, by sprostać ich szczególnym potrzebom.

Monika Łojba – jedna z ekspertek praktycznej dostępności i koordynatorka zespołu ekspertów_tek praktycznej dostępności, na zdjęciu ze swoim psem przewodnikiem – Brightem.

Dowiedz się, jak działamy i kim jesteśmy, a następnie wybierz interesujące Cię usługi z naszej oferty i skontaktuj się z nami, byśmy mogli jeszcze lepiej dopasować je pod wymagania Twoje i twojej działalności. Odezwij się do nas, byśmy mogli sprawić, ze będziesz dostępny!

Monika Łojba i Bright zapraszają na nową podstronę www Fundacji Imago.

Nasz adres mailowy: dostepnosc@fundacjaimago.pl

Numery telefonów: 798 623 117 i 790 757 195