SEMINARIUM Bliżej natury – Turystyka Wytchnieniowa i Wilderness Therapy

Bliżej natury – Turystyka Wytchnieniowa i Wilderness Therapy – Nowe formy wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami i ich rodzin. Seminarium upowszechniające
25 kwietnia 2023

Zapraszamy do udziału w seminarium upowszechniającym poświęconym tematyce Wilderness Therapy oraz perspektywom rozwoju turystyki wytchnieniowej w Polsce.

Celem seminarium będzie przybliżenie działań Fundacji Imago oraz Fundacji Ładne Historie związanych z nowymi formami wsparcia osób
z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin, poprzez terapeutyczne działania w naturze oraz dostępną turystykę.

Gośćmi seminarium będą ekspertki i eksperci w dziedzinie turystyki wytchnieniowej oraz terapii opartej na kontakcie z naturą, mający duże doświadczenie w organizacji różnych form aktywnego wsparcia osób z niepełnosprawnościami.

Czas i miejsce:
25 kwietnia 2023, g. 09:00 – 14:00

Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3
Legnicka 65, 54-206 Wrocław.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację na wydarzenie przez formularz zgłoszeniowy, który znajdą Państwo poniżej wraz z programem seminarium.

Dodatkowe informacje można uzyskać:

Halina Bernatt tel. +48 698 611 129,
email: halina.bernatt@ladnehistorie.pl