Szkolenia i audyty dostępności

Jesteśmy zespołem do spraw audytów i szkoleń z zakresu dostępności na trzech płaszczyznach: infrastrukturalnej, komunikacyjnej i cyfrowej. Nasze działania oparte są nie tylko na samej wiedzy i praktyce, ponieważ w naszym zespole działają także tzw. eksperci przez doświadczenie, którzy pomagają nam lepiej zrozumieć świat z perspektywy ludzi z niepełnosprawnością i szczególnymi potrzebami. Docieramy do mniejszych i większych środowisk, instytucji publicznych, przestrzeni publicznej i na bazie współpracy z naszymi klientami, organizacjami i innymi podmiotami sugerujemy zmiany, które mogą ułatwić funkcjonowanie osobom o szczególnych potrzebach. Odległość nie stanowi dla nas bariery, kiedy walczymy o równość w dostępności do wszelkich miejsc i usług.

Zadania realizujemy w oparciu o Ustawę z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami z zastosowaniem niezbędnych narzędzi, przekazując wiedzę wzbogaconą o wizualizacje i przykłady dla lepszego zrozumienia problemu przez odbiorców.

Działamy również lokalnie w zakresie reagowania na potrzeby wprowadzenia ulepszeń i kampanii informacyjnych. Chętnie przyłączamy się do akcji na rzecz dostępności.

Więcej informacji:

www.dostepnoscszkolenia.pl

Zamów szkolenie lub audyt dostępności, skontaktuj się z naszymi ekspertkami:

e-mail: dostepnosc@fundacjaimago.pl

tel.: 798 623 117, 790 757 195